مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۷

در مراسم رونمایی از 6 بالگرد اورژانس هوایی؛

دکتر قاضی زاده هاشمی از خدمات پیام در گسترش اورژانس هوایی تقدیر و تشکر نمود

توسعه اورژانس هوایی یکی از اهداف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است.

توسعه اورژانس هوایی، یکی از اهداف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پیام ،دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مراسم بهره برداری از ۶ بالگرد اورژانس هوایی در فرودگاه پیام با اعلام این مطلب افزود : توسعه ناوگان هوایی برای اورژانس یکی از اهداف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بود .

وی با اعلام این مطلب افزود در این مسیر با سختی ها و دشواری هایی مواجه بودیم که نسبت به همه آنها اشراف کامل داشته و دارم و ادامه کار نیز قطعا با سختی هایی همراه است.

دکتر هاشمی خاطر نشان ساخت این ۶ بالگرد که امروز مراسم رونمایی از آن انجام می شود بعد از دو سال پیگیری تلاش و مذاکره به پرواز در می آید و به زودی ۶ فروند بالگرد دیگر، به اسکادران اورژانس هوایی اضافه خواهد شد.

دکتر قاضی زاده هاشمی با اشاره به ویژگی هایی که این بالگردها دارند خاطر نشان ساخت : این بالگرد ها بسیار سبک و دارای قدرت مانور بالایی هستند و می توانند خدمات اورژانس هوایی را به سرعت ارائه دهند و با وارد نمودن این بالگردها این نوع خدمات برای اولین مرتبه در کشور ارائه می شود و در واقع ، همه این کارها برای رضایت مردم می باشد .

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اذعان نمود : شخصا فکر می کنم زمانی از اورژانس هوایی می توان احساس رضایت نمود که این بالگردها در مناطق و روستاهای دور افتاده پیرزن و پیرمردی را نجات دهند و به نظرم این اقدام، یک کار انقلابی محسوب می شود.

دکتر هاشمی در پایان سخنانش اظهار داشت : از فرودگاه پیام، جناب آقای دکتر زرندی به دلیل همکاری هایی که با اورژانس هوایی دارند تشکر ویژه دارم و آرزوی توفیق و موفقیت برای وی و همکارانشان در پیام دارم و از اینکه پذیرای دوستان ما در اینجا هستند و امکانات خدمت به مردم استان های تهران و البرز را فراهم ساختند تشکر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *