مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

بازدید مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از فرودگاه پیام

عصر شنبه ۱۲ خرداد ماه دکتر محمدسعیدشرفی؛ مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری و کارشناسان این حوزه از فرودگاه پیام بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام قبل از این بازدید و طی جلسه ای با حضور دکتر نادر ثناگومطلق؛ عضو هیات مدیره، مهندس منوچهر اتقیایی؛ معاون هوانوردی و امور فرودگاهی و مهندس علی کاملی؛ مدیر کل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی شرکت خدمات هوایی پیام، گزارشی از روند پروژه های انجام شده در زمینه رفع برخی نواقص برگزار و اقدامات انجام شده به تفصیل تشریح گردید.

پس از جلسه مذکور، بازدید ها آغاز و از ترمینال مسافری در حال احداث، سطح پروازی باند، پروژه آسفالت ریزی باند، فضای استریپ پروازی، سطوح اپرون فرودگاه، تجهیزات روشنایی اپرون، محل پارک پوزیشن هواپیما، برج مراقبت پرواز، تجهیزات سوئیچینگ، سایت های ناوبری، تجهیزات اطفا حریق فرودگاه و ساختمان ایمنی زمینی و آتش نشانی بازدید به عمل آمد.

مهندس منوچهر اتقیائی؛ معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی پیام درباره این بازدید گفت: جلسه و متعاقب آن بازدید بسیار مثمر ثمر بود و رضایت دوستان در جهت اقدامات انجام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته در جهت مسافری شدن فرودگاه پیام، مورد تاکید قرار گرفت.

مهندس منوچهر اتقیائی افزود: در اردیبهشت ماه سال ۹۶ طی بازدید کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری موارد و نقایصی اعلام گردید تا در جهت مسافری شدن فرودگاه برطرف گردد که پس از حدود ۱۳ ماه تمامی موارد و اشکالات با کار جهادی مداوم مرتفع گردید و این مهم، رضایت کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری را در پی داشت.

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی پیام در پایان تصریح کرد: جا دارد با توجه به این مدت کم و کارهای بزرگ صورت گرفته از هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام کمال تشکر را به عمل آورم چرا که با توجه ویژه این عزیزان و زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم فرودگاه پیام توانستیم در مدتی کوتاه، کاری بزرگ را به ثمر برسانیم به نحوی که مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری و کارشناسان همراه با رضایت و طیب خاطر فرودگاه پیام را ترک نمودند/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *