در پیام برگزار خواهد شد

نشست هم اندیشی سرمایه گذاران منطقه پیام با مدیرکل گمرک استان البرز

به ابتکار انجمن سرمایه گذاران منطقه ویژه پیام، نشست هم اندیشی سرمایه گذاران و تولیدکنندگان این انجمن با مدیر کل گمرک استان البرز در پیام برگزار خواهد شد

۳ تیر ۱۳۹۷ , ۱۲:۵۴

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، فرشید جهانبخشی؛ دبیر انجمن سرمایه گذاران منطقه ویژه پیام ضمن اعلام این خبر گفت: نشست مذکور روز سه شنبه ۵ تیر ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن کنفرانس مرکز خدمات تجاری بین الملل پیام  برگزار می شود.

جهانبخشی افزود: در این نشست قرار است سرمایه گذاران و تولیدکنندگان منطقه ویژه اقتصادی پیام مشکلات و دغدغه های خود را مستقیم و بدون واسطه با مدیر کل گمرک استان البرز مطرح نمایند تا ان شا الله ضمن احصا مشکلات درباره راهکارهای حل آن نیز بحث و تبادل نظر گردد.

دبیر انجمن سرمایه گذاران منطقه ویژه پیام تصریح کرد: سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در بحث گمرک با چالش های عدیده ای همچون ترانزیت کالا، صادرات کالا و فرایندهای غیر ضرور مواجهند که امید است در این هم اندیشی برخی از این مشکلات مرتفع گردد.

جهانبخشی ضمن ابراز خشنودی از برگزاری این جلسه گفت: از همان بدو ورود مدیر کل جدید گمرک استان البرز و طی جلسه کوتاهی که برگزار شد؛ آقای کریمی قول برگزاری جلسه ای مختص به خانواده سرمایه گذاران و تولیدکنندگان پیام را دادند که الحمدالله این قول اجابت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *