مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۷

در پیام برگزار خواهد شد

نشست هم اندیشی سرمایه گذاران منطقه پیام با مدیرکل گمرک استان البرز

به ابتکار انجمن سرمایه گذاران منطقه ویژه پیام، نشست هم اندیشی سرمایه گذاران و تولیدکنندگان این انجمن با مدیر کل گمرک استان البرز در پیام برگزار خواهد شد

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، فرشید جهانبخشی؛ دبیر انجمن سرمایه گذاران منطقه ویژه پیام ضمن اعلام این خبر گفت: نشست مذکور روز سه شنبه ۵ تیر ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در سالن کنفرانس مرکز خدمات تجاری بین الملل پیام  برگزار می شود.

جهانبخشی افزود: در این نشست قرار است سرمایه گذاران و تولیدکنندگان منطقه ویژه اقتصادی پیام مشکلات و دغدغه های خود را مستقیم و بدون واسطه با مدیر کل گمرک استان البرز مطرح نمایند تا ان شا الله ضمن احصا مشکلات درباره راهکارهای حل آن نیز بحث و تبادل نظر گردد.

دبیر انجمن سرمایه گذاران منطقه ویژه پیام تصریح کرد: سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در بحث گمرک با چالش های عدیده ای همچون ترانزیت کالا، صادرات کالا و فرایندهای غیر ضرور مواجهند که امید است در این هم اندیشی برخی از این مشکلات مرتفع گردد.

جهانبخشی ضمن ابراز خشنودی از برگزاری این جلسه گفت: از همان بدو ورود مدیر کل جدید گمرک استان البرز و طی جلسه کوتاهی که برگزار شد؛ آقای کریمی قول برگزاری جلسه ای مختص به خانواده سرمایه گذاران و تولیدکنندگان پیام را دادند که الحمدالله این قول اجابت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *