مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۷

دیدار دکتر زرندی با اعضای تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینای ایران

عصر اولین چهارشنبه تیر ماه ۹۷ دکتر زرندی و هیات همراه با اعضای تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینای ایران دیدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، عصر روز چهارشنبه ۶ تیرماه، مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در مرکز خدمات تجاری بین الملل پیام با اعضای تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینای ایران دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این دیدار صمیمانه، نائب رئیس فدراسیون ورزشهای نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران، سرمربی تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینای ایران و مدیر مرکز خدمات تجاری بین الملل پیام درباره این اردو و تیم ملی توضیحاتی را ارائه کردند. پس از آن دکتر سعید زرندی ضمن عرض خیرمقدم به تیم ملی و مسولین فدراسیون گفت: درخشش شما ملی پوشان تحسین برانگیز بوده و مایه سربلندی ماست.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام افزود: شما ورزشکاران علاوه بر ورزش که بسیار پر اهمیت است دل مردم را نیز شاد می کنید و واقعا هیچ رسالتی بالاتر از شاد کردن دل مردم و خدمت به مردم نیست.

دکتر زرندی تصریح کرد: مدتهاست که ایده ساخت یک مرکز ورزشی در پیام را داریم که در این دیدار و پس از تماشای صلابت این ورزشکاران، مصمم گردیدم تا هر چه زودتر مقدمات انجام این کار را در صدر اولویت ها قرار دهم و چه بهتر آنکه در دیدار بعدی با شما سرفرازان تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینای ایران، انشاالله این مرکز ورزشی در خدمت شما باشد.

سپس دکتر نادر ثناگو مطلق؛ عضو هیات مدیره شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، ضمن عرض خداقوت به تلاشگران تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینای ایران گفت: باعث افتخار من است که در این لحظه در کنار افتخار آفرینان ایران اسلامی هستم.

دکتر ثناگو افزود: ضمن استقبال از پیشنهاد دکتر زرندی، امیدواریم که بزودی مقدمات لازم جهت احداث یک مجموعه ورزشی در پیام فراهم گردد و چه بهتر آنکه با توجه به حضور شما افتخار آفرینان تیم ملی، نام این مجموعه ورزشی نیز مرتبط با تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینای ایران باشد.

در پایان، تمامی حاضرین در کادر یک عکس یادگاری قرار گرفتند.

 

**********************

اردوی تیم ملی گلبال بانوان نابینا و کم بینای ایران جهت شرکت در مسابقات پارا آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا از ۱ تا ۹ تیر ماه در حال برگزاری است و شنبه ۹ تیر ماه همزمان با آخرین روز اردو، نشست خبری هیات رئیسه فدراسیون ورزشهای نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد. گفتنی ست مرکز خدمات تجاری بین الملل پیام به عنوان یک مجموعه متعلق به بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، حامی این رخداد ورزشی به شمار می رود.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *