مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۷

نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان درمنطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد

این نشست صبح امروز ۹ تیر ماه درمنطقه ویژه اقتصادی پیام با حضور وزیر ارتباطات، معاون وزیر امور خارجه، استاندار البرز و مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، در این نشست عباس عراقچی عضو هیات رئیسه فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان گفت: فعالیت های این فدراسیون طی ۳ ماه گذشته قابل تقدیراست. معاون وزیر خارجه افزود: با توجه به اهمیت رقابت های ۲۰۱۸ جاکارتا باید نیازهای فدراسیون را شناسایی کرده تا بتوانیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

آذری جهرمی دیگر عضو هیات رئیسه فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان گفت: در بخش سخت افزاری و با هدف آماده سازی ورزشکاران اعزامی به این دوره از رقابت ها می توان از ظرفیت های مجموعه ای چون منطقه ویژه پیام البرز استفاده کرد.

آذری جهرمی در پاسخ به این سوال که به چه دلیل عضو هیات رئیسه فدراسیون ورزش های کم بینایان و نابینایان ایران شده اید گفت: با توجه به اینکه حضور ما می توانست در بحث پشتیبانی و توجه بیشتر به فدراسیون تاثیر گذار باشد این مسولیت را پذیرفتم.

وی ادامه داد: برای عضویت در دیگر فدراسیون ها همیشه داوطلبین متعددی وجود دارد اما احساس من این است که در این فدراسیون می توان منشا اثرات فراوانی شد.

محمدعلی نجفی؛ استاندار البرز نیز به عنوان یکی دیگر از حاضرین این نشست گفت: امکانات مورد نیاز در اختیار تیم قرار می گیرد و با همراهی هرچه بیشتر با تیم، امیدواریم زمینه موفقیت ورزشکاران را فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *