مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۷

با حضور مدیران ارشد استان البرز

پنجمین جلسه “کارگروه توسعه فرودگاه پیام” برگزار شد

عصر امروز ۲۵ تیرماه جلسه کارگروه توسعه فرودگاه بین المللی پیام در سالن کنفرانس مرکزی این فرودگاه با حضور مدیران ارشد دستگاههای استانی و مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، در این جلسه دستگاههای اجرایی استان البرز، گزارشی از اقدامات انجام شده خود را بر اساس مصوبات قبلی کارگروه ارائه نمودند؛ سپس پیرامون مباحثی چون راههای دسترسی به فرودگاه بین المللی پیام، تامین آب و برق فرودگاه و اطلاع رسانی جهت افتتاح بخش مسافری فرودگاه بین المللی پیام، بحث و تبادل نظر گردید. در پایان این جلسه مهندس خسرو ارتقایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز و نائب رئیس کارگروه توسعه فرودگاه بین المللی پیام درباره این جلسه گفت: بحمدالله بندبند مصوبات جلسه های پیشین در این جلسه پیگیری شد. همچنین در بخش تامین آب و برق پیام نیز بر اساس مشورت های صورت گرفته مواردی مصوب گردید.

مهندس ارتقایی درباره اطلاع رسانی پیرامون مسافری شدن فرودگاه پیام اظهار داشت: برنامه ریزی های متعددی برای اعلام این اتفاق مهم در دستور کار است تا انشاءالله مردم استان از این امر مهم مطلع شده و از این پس به جای رجوع به تهران، سفرهای هوایی خود را در البرز انجام دهند.

نائب رئیس کارگروه توسعه فرودگاه بین المللی پیام درباره رفع مشکلات مسیرهای دسترسی فرودگاه پیام تا هفته دولت عنوان کرد: بحمدالله درباره این مورد بحث شد و مقرر گردید تا اداره کل راه و شهرسازی بصورت ضربتی وارد عمل شده و اقدام نماید.

شایان ذکر است که کارگروه توسعه فرودگاه بین المللی پیام در سال جاری و طی دستور مستقیم استاندار البرز جهت هم افزایی بیشتر، مشارکت هدفمند و ایجاد بستری یکپارچه جهت تعامل مستمر دستگاههای استانی در راستای توسعه فرودگاه پیام تشکیل شده است.

اعضای این کارگروه از مدیران ارشد دستگاههای اجرایی استان هستند و ریاست آن به عهده دکتر نجفی استاندار البرز است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *