مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۷

مدیرعامل شرکت فرودگاههای کشور در بازدید از فرودگاه پیام:

در این بازدید شاهد تحولات مثبت پیام بودم

صبح امروز سه شنبه ۲۶ تیر ماه دکتر مه آبادی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در راس هیاتی از مدیران آن شرکت از فرودگاه بین المللی پیام بازدید کردند

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، این هیات در کنار مدیرعامل، هیات مدیره و مدیران ارشد فرودگاه بین المللی پیام ابتدا از ترمینال مسافری ، سطح پروازی باند، پروژه آسفالت ریزی باند، فضای استریپ پروازی، سطوح اپرون فرودگاه، تجهیزات روشنایی اپرون، محل پارک پوزیشن هواپیما، تجهیزات اطفا حریق فرودگاه و ساختمان ایمنی زمینی و آتش نشانی بازدید به عمل آورده و سپس در جلسه ای حاضر گردیدند. در ابتدای جلسه دکتر زرندی سپس مهندس اتقیایی معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گزارشی کوتاه از روند امور را ارائه کرده و سپس دکتر مه آبادی نیز نقطه نظرات خود را مطرح نمودند.

در پایان این جلسه دکتر مه آبادی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی گفت: در این جلسه اخبار و اطلاعات خیلی خوبی را شنیدیم و امیدوارم که برنامه های فرودگاه بین المللی پیام به سرعت اجرا گردد چرا که مسافری شدن این فرودگاه یک رویداد بزرگ است.

مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران افزود: مجموعه پیام با پذیرش پروژه مسافری کردن فرودگاه، فداکاری کرده و به نفع مردم قدم بر می دارد چرا که این امر مستلزم سرمایه گذاری بالا، پذیرش مشکلات متعدد و مسولیت پذیری فراوان است.

دکتر مه آبادی تصریح کرد: مقامات محلی استان البرز باید همکاری خود را با پیام بیش از پیش افزایش دهند چرا که دکتر زرندی و همکارانشان خدمتی مازاد بر مسولیت تعریف شده خود ارائه می دهند و این یعنی با شرایط موجود در حال فدارکاری هستند.

مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران درباره استانداردهای مسافری شدن فرودگاه پیام گفت: مسلما تغییر کاربری فرودگاه تمامی استانداردهای ناظر بر فرودگاه را تغییر خواهد داد. همچنین با این تغییر باید در جهت ایمنی پروازها، استاندارهای ایکائو موبه مو لحاظ گردد.

دکتر مه آبادی در پایان ضمن ابراز رضایت از اقدامات انجام شده در فرودگاه بین المللی پیام، اظهار داشت: الحمدالله سرعت انجام کارها، ایجاد زیرساخت ها و اصلاحات صورت گرفته-که توسط سازمان هواپیمایی کشوری ابلاغ شده بود- تحسین برانگیز است و امیدواریم این توان مدیریتی بعد از مسافری شدن نیز ادامه یابد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *