مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۷

دکتر زرندی در جمع همکاران پیام:

با همت بلند، اعتماد به نفس بالا و برنامه ریزی دقیق می توان جهت توسعه کشور گام برداشت

جشن میلاد امام رضا علیه السلام قبل ظهر چهارشنبه سوم مرداد ماه با حضور پر شور مدیر عامل، هیات مدیره، معاونین، مدیران کل، مدیران و پرسنل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، در این جشن که آغازگر آن کلام الله مجید و مدیحه سرایی در منقبت امام هشتم شیعیان بود؛ دکتر زرندی مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در جمع همکاران گفت: قطعا برگزاری جلسه ای این چنین نورانی، ثمرات بسیاری دارد چرا که اگر عنایت اهل بیت نباشد نمی توانیم قدم از قدم برداریم.

دکتر زرندی در بخش دیگری از سخنانش افزود: نزدیک به دو سال در خدمت شما همکاران عزیز هستم و از همان ابتدا تمام تلاش خود را به این معطوف نمودم که در مجموعه وزارت ارتباطات نقش آفرین باشیم و این نه تنها باید نگاه امروز ما باشد بلکه نگاه محوری ما نیز در آینده در همین مدار خواهد بود. لذا در همین راستا و بر اساس مطالعات دقیق، پیام می تواند یکی از مراکز اصلی ICT کشور و محل تمرکز شرکت های دانش بنیان باشد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام تصریح کرد: در سال ۹۶ در بحث جذب سرمایه و حضور سرمایه گذاران موفق بودیم که قطعا باید در این راه با تلاشی مضاعف پیش برویم. در بخش لجستیک و راه آهن نیز اقدامات اولیه صورت گرفت که همچنان پیگیری های خاص خود را می طلبد.

مدیر عامل فرودگاه بین المللی پیام درباره پروازهای کارگو اظهار داشت: متاسفانه پروازهای کارگو ما از مدتها قبل دچار رخوت و سستی شده بود که تصمیمات غلط درباره سوخت، دلیل عمده این رکود به شمار می رفت که به فضل خدا از سال ۹۶ پروازهای کارگو مجددا از سرگرفته شد و در سال ۹۷ بصورت منظم تداوم یافت که البته با راه افتادن بخش مسافری باید پروازهای کارگو همچنان با قوت ادامه یابند.

دکتر زرندی افزود: مسافری شدن پیام انرژی بسیاری از ما گرفت اما معتقدم که ترکیب پروازهای مسافری و کارگو می تواند موتور محرکی برای اقتصاد استان باشد. هر چند نگاه ما فراتر از استان بوده و پیام باید در اقتصاد کشور نقش آفرینی کند.

مدیر عامل فرودگاه بین المللی پیام درباره سختی های مسافری شدن پیام گفت: حجم کارهای صورت گرفته بسیار فراوان بود به نحوی که برای پیام ۲۸۰ اقدام در جهت مسافری شدن ابلاغ گردید. هر چند در کنار این همه تلاش، توقع ما این بود که در فضای بیرونی پیام، مسولین استانی مشارکت بیشتری داشته باشند و بخشی از مشکلات را مرتفع نمایند که این امر سرعت لازمه خود را ندارد. هر چند ما همچنان منتظریم تا مسولین استانی در اجرای تعهدات خود به پیام سرعت بدهند چرا که پیام می تواند موتور محرکی برای اقتصاد البرز، غرب استان تهران و قزوین باشد. البته سهم اشتغال و توسعه ICT در پیام نیز امری ست که نباید آن را از نظر دور داشت.

در پایان دکتر زرندی عنوان کرد: در این روزها دشمنان قسم خورده انقلاب، شمشیر را از رو بسته اند اما بنده همچنان معتقدم که با همت بلند، اعتماد به نفس بالا و برنامه ریزی دقیق می توان در جهت توسعه کشور گام برداشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *