مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷

استاندار البرز:

مسافربری شدن فرودگاه بین المللی پیام یکی از مطالبات مهم مردم البرز است

چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه استاندار البرز از فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند امور قرار گرفت. پس از آن استاندار البرز و هیات همراه در کنار مدیران ارشد فرودگاه بین المللی پیام در جلسه کارگروه استانی توسعه فرودگاه پیام، حاضر شده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، استاندار البرز در ششمین جلسه کارگروه استانی توسعه فرودگاه پیام گفت: مسافربری شدن فرودگاه پیام یکی از مطالبات مهم مردم البرز است که این امر با اهتمام ویژه ای دنبال شده و بر اساس زمانبندی مدیریت پیام در شهریور ماه امسال محقق می شود.

دکتر محمدعلی نجفی با بیان اینکه در جهت مسافری شدن فرودگاه بین المللی پیام، وزارت ارتباطات عنایت ویژه داشته است افزود: باید با همکاری و تعامل ویژه ای درصدد تحقق این پروژه باشیم.

وی با اشاره به اینکه اداره کل راه و شهرسازی البرز نوید آغاز عملیات اجرایی ایجاد مسیر دسترسی به فرودگاه را اعلام کرده است ادامه داد: در این راستا ۵ میلیارد تومان اعتبار نیز با جا به جایی تخصیص ها از سوی سازمان برنامه و بودجه مصوب شده است.

نجفی گفت: در خصوص روشنایی مسیر دسترسی نیز ضرورت دارد که اقدامات لازم انجام شود.

وی افزود: در خصوص سند مالکیت مجموعه پیام و آبرسانی نیز باید در جلسات تخصصی امور دنبال شود.

استاندار البرز با بیان اینکه زباله یکی از بزرگترین مشکلات کشور است؛ خاطرنشان کرد: البرز نیز به جد درگیر این موضوع است و یکی از معضلات بزرگ فرودگاه پیام دفن زباله در “حلقه دره” است که این مشکل تبعات متعددی را به همراه دارد.

وی گفت: به دلیل اهمیت این اقدام بزرگ در ۶ ماهه اخیر چندین بازدید از فرودگاه داشتیم و با توجه به مشاهدات، در آخرین بازدید تلاش ویژه ای با عزم همگانی شکل گرفته است.

نجفی افزود: یک فرایندی که طی سال ها آرزوی مردم بوده اکنون به تحقق نزدیک می شود و به مردم نوید می دهیم که این وعده دولت نیز به تحقق نزدیک می شود‌.

وی با بیان اینکه مردم البرز، تهران و قزوین از این فرصت بهره مند می شوند خاطرنشان کرد: اکنون خطوط مختلف هواپیمایی برای همکاری با فرودگاه بین المللی پیام اعلام آمادگی کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *