مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

بازدید رئیس پلیس فرودگاه های کشور از فرودگاه بین المللی پیام

صبح سه شنبه ۱۶ مرداد ماه سردار حسن مهری؛ رئیس پلیس فرودگاه های کشور و هیات همراه از فرودگاه بین المللی پیام بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، پس از این بازدید سردار حسن مهری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گفت: در این بازید کارهای فراوان و گسترده ای که در فرودگاه بین المللی پیام صورت گرفته مشهود است و جا دارد از همه عزیزانی که در بخش فرودگاهی و غیر فرودگاهی مشغول تلاش شبانه روزی هستند تشکر نمایم. البته لازم است از مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام نیز بصورت ویژه تشکر نمایم که از زمان حضور ایشان و تیم مدیریتی جدید، تغییرات خوبی صورت گرفته است که امیدواریم این روند مثبت همچنان ادامه یابد.

رئیس پلیس فرودگاه های کشور در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به فعالیت های فرودگاه بین المللی پیام اظهار داشت: نکته جالب در بازدید امروز ما این است که فرودگاه بین المللی پیام توانسته در مدت زمانی کوتاه یک سالن معمولی را که از قدیم وجود داشت به یک ترمینال مسافری خیلی خوب تبدیل نماید.

سردار مهری درباره تعامل پلیس فرودگاه های کشور با فرودگاه بین المللی پیام افزود: همانطور که مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام همیشه در جهت حمایت، کمک و همراهی قدم برداشته است بنده نیز بر اساس اختیارات و امکانات موجود از هیچگونه تلاشی مضایقه نکرده و برای کمک به این پروژه آماده هستم چرا که با افتتاح بخش مسافری این فرودگاه، مردم عزیز ما از این امکانات بهره مند خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *