افزایش درآمد دو ماهه اول اداره کل امور گمرکی و تراتزیت کالا نسبت به مدت مشابه سال قبل

    به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه […]

۱۷ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۰:۱۵

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، مهندس محمد صادق قبله گاهی؛ مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، ضمن اعلام این خبر افزود: درآمد اردیبهشت ماه سال جاری این اداره کل، نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۸ درصد رشد نموده است که با تجمیع درآمدهای فروردین و اردیبهشت سال جاری و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل، نرخ رشد صعودی بوده و عدد ۲۰ درصد را نشان می دهد. این در حالیست که در سال جاری علاوه بر نوسانات نرخ ارز، بازارهای اقتصادی نیز با شوک خروج آمریکا از برجام مواجه شده بود.

مهندس قبله گاهی تصریح کرد: این آمار نشان دهنده رشد و پویایی مجموعه پیام است که علیرغم تمامی مشکلات اقتصادی به سمت پیشرفت و تعالی در حرکت است.

مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام درباره دلایل این رشد گفت: در سال های قبل متاسفانه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام چندان شناخته شده نبود که در دوره مدیریت فعلی با تبلیغات هدفمند و اصولی، پیام در سطح ملی و بین المللی شناخته شد. همچنین در حال حاضر تعامل ویژه ای مابین تیم مدیریتی فعلی پیام و اداره کل گمرک استان البرز ایجاد شده که این امر باعث تسهیل در امور و تسریع در روندهای جاری شده است. البته تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری نیز از جمله مواردی ست که توسط سیاست گذاران پیام ابلاغ و توسط پرسنل به دقت اجرایی می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *