مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۷

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:  

مسافری شدن فرودگاه پیام فرصتی مغتنم است

در ساعات ابتدایی روز شنبه ۲۰ مرداد ماه جلسه شورای اداری استان البرز با حضور مدیران ارشد استانی برگزار شد. در این جلسه اکبریان؛ رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و استاندار البرز به تحول مهم مسافری شدن پیام بارها اشاره کرده و خواستار همکاری بیش از پیش دستگاههای استانی با مجموعه پیام شدند.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، در این جلسه عزیز اکبریان؛ نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به راه‌اندازی بخش مسافربری فرودگاه بین المللی پیام و مشکلات دپوی زباله در آن محدوده گفت: باید در بحث مدیریت پسماند منطقه “حلقه دره” اقدامات موثرتری شکل گیرد. به گفته اکبریان مسافری شدن فرودگاه پیام فرصتی مغتنم است که باید قدر آن را دانست.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره همکاری دستگاههای استانی با پیام افزود: لازم است کمیته‌های مختلف مسکن و شهرسازی، سازمان حفاظت محیط‌ زیست و غیره در این رابطه تشکیل جلسه داده و اقدامات مقتضی را انجام دهند.

دکتر محمدعلی نجفی؛ استاندار البرز نیز در جلسه شورای اداری گفت: امروز باید شرایطی را فراهم کرد که مردم امیدوارتر شوند و هفته دولت فرصتی است که می توان با بیان خدمات به این مهم دست یافت.

وی درادامه گفت: فرودگاه بین المللی پیام ظرفیتی مناسب درحوزه اقتصادی استان البرز به شمار می رود که دفن پسماند در نزدیکی این فرودگاه زیبنده نیست.

نجفی یادآورشد: اقدامات خوبی در حوزه راه ها و قطارشهری البرز صورت گرفته که با راه اندازی بخش مسافربری فرودگاه بین المللی پیام در هفته دولت، شاهد توسعه ویژه ای در بخش حمل و نقل این استان خواهیم بود.

استاندار البرز در ادامه بر ساماندهی راه‌های دسترسی به فرودگاه بین المللی پیام تأکید کرد و گفت: با توجه به افتتاح بخش مسافری فرودگاه پیام در شهریور ماه باید بهسازی راههای دسترسی به این فرودگاه در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *