مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۷

مهندس زارع از اقدامات فوریتی شهرداری برای رفع موقت معضل حلقه دره خبر داد

عصر امروز شنبه ۲۰ مرداد ماه مهندس عباس زارع؛ عضو شورای اسلامی شهر کرج و مهندس بضاعتی پور؛ رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج در جلسه ای با محوریت توسعه فضای سبز و جنگل کاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام شرکت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، پس از برگزاری این جلسه مهندس عباس زارع؛ عضو شورای اسلامی شهر کرج در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی گفت: یکی از سیاست های شهرداری کرج در سال جاری توسعه جنگل کاری در جنوب و جنوب غربِ شهر کرج است که قسمت قابل توجهی از این اراضی در منطقه ویژه اقتصادی پیام واقع شده است.

مهندس زارع درباره جلسه مشترک با پیام اظهار داشت: جلسه امروز، جلسه خیلی خوبی بود و من نگاه مدیران پیام را بسیار امیدوارکننده دیدم که از این بابت خوشحال هستم.

به گفته عضو شورای اسلامی شهر کرج در این جلسه مقرر گردید تا با همکاری پیام و شهرداری کرج یک پهنای باند مناسب در توسعه فضای سبز و جنگل کاری منطقه ویژه اقتصادی پیام ایجاد شود که این کار علاوه بر بهبود محیط زیست منطقه و کرج تاثیر قابل توجهی در جلوگیری از بیابان زایی خواهد داشت.

زارع درباره زمان عملیاتی شدن این پروژه گفت: امیدوارم این همکاری در فصل پاییز و زمستان وارد مرحله عملیات شود تا انشاءالله آیندگان بتوانند از اقدامات امروز ما بهره مند شوند.

مهندس زارع در بخشی دیگری از این مصاحبه درباره “حلقه دره” بیان کرد: متاسفانه چرخه دفن زباله در سالهای گذشته به طور کامل انجام نشده که این امر یک سری عوارض نامطبوع را بوجود آورده است.

عضور شورای شهر کرج درباره اقدامات فوریتی شهرداری کرج جهت رفع مشکلات “حلقه دره” تصریح کرد: در کوتاه مدت برنامه این است که چرخه دفن بصورت دقیق و فنی انجام پذیرد. همچنین برای رفع معضل شیرابه ها نیز قرار است این مشکل به نحوی مدیریت شود که بوی نامطبوع، جذب حشرات و جذب پرندگان را به حداقل ممکن برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *