مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۷

مديرکل دفتر نظارت بر عمليات هوانوردي سازمان هواپیمایی کشوری:

فرودگاه پیام به یکی از تاثیرگذارترین، پرترافیک ترین و مهم ترین فرودگاه های کشور تبدیل خواهد شد

“محمدسعید شرفی؛ مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری” و “علی اصغر باریکانی؛ مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری” از بخش های مختلف فرودگاه بین المللی پیام بازدید کردند. در پایان این بازدید “دکتر شرفی” در گفتگو با خبرنگاران تحولات فرودگاه بین المللی پیام را مثبت، ارزیابی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری درباره پیشرفت پروژه های فرودگاه بین المللی پیام به خبرنگاران گفت: الحمدلله هر بار که به فرودگاه پیام می آییم شاهد تحولات خیلی خوب و اتفاقات بسیار مثبتی هستیم که هر کدام در برهه های زمانی کوتاه به سرانجام می رسد.

دکتر محمدسعید شرفی افزود: برای ما به عنوان سازمان هواپیمایی کشوری که بخش نظارت بر فرودگاهها را بر عهده دارد این مساله بسیار جالب است که پروژه های خُرد و کلان این فرودگاه با این کیفیت و با این وقت بسیار کوتاه به ثمر می نشیند.

به گفته مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با توجه به رشد سریع صنعت حمل و نقل هوایی و اقبالی که مردم ایران نسبت به سفر هوایی دارند به علاوه مزیت هایی چون منطقه ویژه اقتصادی و صنایع مستقر در آن فرودگاه پیام به یکی از تاثیرگذارترین، پرترافیک ترین و مهم ترین فرودگاه های کشور تبدیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *