مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۷

فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی کشور:

به آینده فرودگاه پیام امیدوارم

فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی کشور با اشاره به اقدامات امنیتی صورت گرفته برای مسافری شدن فرودگاه بین المللی پیام گفت: این فرودگاه به شکلی خوب در حوزه مسافربری افتتاح و به کار خود ادامه خواهد داد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، سردار صفرعلی موسوی در بازدید از فرودگاه پیام گفت: دو ماه پیش هم بازدیدی از این فرودگاه داشتم؛ وضعیت این فرودگاه و سالن مسافری آن در حال حاضر از برخی فرودگاه‌های کشور جلوتر است.

موسوی افزود: جا دارد به خاطر این فرودگاه به مردم البرز تبریک بگویم چون فرودگاه از زیرساخت‌های توسعه کشور است و فرودگاه پیام نیز قابلیت‌های زیادی دارد.

وی ادامه داد: من به آینده این فرودگاه امیدوار هستم و مطمئنم که مسافرین از آن استقبال می‌کنند و در آینده می‌تواند یکی از فرودگاه‌های خوب کشور باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حوزه امنیتی فرودگاه کارهای زیادی صورت گرفته و الان وضعیت مناسبی دارد و زیرساخت‌های لازم برای حضور ناجا، سپاه و حراست فراهم است.

فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی کشور در پایان تصریح کرد: این فرودگاه به شکل خوب افتتاح خواهد شد و به کار خود ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *