مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷

مدیر امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی:

تحولات منطقه ویژه اقتصادی پیام امیدوار کننده است

جعفر آهنگران؛ مدیر امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی پس از بازدید از فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، آینده این منطقه را روشن و مثبت ارزیابی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، آهنگران درباره تحولات ناشی از حضور مدیریت فعلی پیام به خبرنگاران گفت: از ابتدای شکل گیری منطقه ویژه اقتصادی پیام در سال ۸۰ ما این انتظار را داشتیم که این منطقه با توجه به مزیت هایی که دارد به سرعت در مدار رونق قرار گیرد که خوشبختانه در این دو ساله اخیر این آرزو محقق شده و تحولات امیدبخش متعددی را در این منطقه شاهدیم.

این مقام مسول افزود: به فضل خدا شاهدیم که برنامه ریزی دقیقی برای توسعه صنایع هایتک، ICT و شرکت های دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی پیام صورت گرفته است که قطعا در آینده شاهد حضور بیش از پیش این صنایع در منطقه ویژه اقتصادی پیام خواهیم بود.

مدیر امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه ضمن اشاره به آینده روشن پیام تصریح کرد: مسلما در آینده ای نه چندان دور شاهد حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در منطقه ویژه اقتصادی پیام خواهیم بود و صنایعی در این منطقه مستقر خواهند شد که رونق و اشتغال ویژه ای را خلق می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *