مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت خدمات هوایی پیام برگزار شد

مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام) صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۶ شرکت را تصویب کرد.

۲۶ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۸

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت خدمات هوایی پست و مخابرات (پیام) با حضور معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات، نمایندگان سازمان برنامه و‌ بودجه کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواپیمایی کشوری و ریاست هیات مدیره و مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت خدمات هوایی پیام تشکیل شد.

در ابتدای جلسه سیروس موثقی؛ معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات به عنوان رئیس مجمع با تقدیر از اقدامات انجام شده در راستای ایجاد ساختار و نظام سیستمی شفاف شرکت در سال‌های اخیر بر تمرکز بیش از پیش در حوزه اقتصاد دیجیتال تاکید کرد.

سپس دکتر زرندی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام ضمن ارائه گزارشی کوتاه، گوشه ای از دستاوردها و اقدامات این شرکت را تشریح کرد.

در ادامه پس از ارائه گزارش اقدامات و فعالیت‌های هیات مدیره، حسابرس و بازرس قانونی شرکت، اعضای مجمع عمومی صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۹۶ را تصویب کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *