مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران:

کارهای شگرفی در فرودگاه پیام انجام شده است

صبح امروز سه شنبه ۲۷ شهریور ماه مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه از فرودگاه بین المللی پیام بازدید کرده و پس از آن در جلسه ای با حضور مدیر عامل، هیات مدیره و مدیران فرودگاه پیام شرکت کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، دکتر فرزانه شرفبافی؛ مدیر عامل ایران ایر در جمع خبرنگاران گفت: در طول یک سال اخیر کارهای شگرفی در فرودگاه بین المللی پیام انجام شده که باید به مدیران و کارکنان این فرودگاه آفرین گفت.

دکتر شرفبافی افزود: یکی از مهم ترین اهداف ما برقراری پروازهای مسافری در فرودگاه بین المللی پیام است که قطعا از آن استقبال زیادی خواهد شد. از طرفی این امر منتج به کاهش ترافیک فرودگاه های دیگر می شود که در کل اثر مثبتی در عملیات حمل و نقل هوایی در کشور خواهد داشت.

مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره جلسه امروز اظهار داشت: ما امروز امکانات فرودگاه بین المللی پیام را بررسی کردیم تا در اولین فرصت، پروازهای مسافری ایران ایر را در این فرودگاه برقرار کنیم.

دکتر شرفبافی در پایان تصریح کرد: علاقمندیم که از هواپیماهای جدید و به روز ATR در این فرودگاه استفاده کنیم. همچنین در فرودگاه پیام، هندلینگ پرواز سایر شرکت های هواپیمایی را نیز در دستور کار قرار خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *