مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۷

فرودگاه پیام یکی از عوامل بهبود و گسترش زیرساخت های منطقه است

نماینده مردم کرج ضمن اشاره به افتتاح بخش مسافری فرودگاه پیام بر رونق بخشی منطقه ویژه اقتصادی پیام بر اقتصاد استان البرز تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، محمدجواد کولیوند با اشاره به راه اندازی بخش مسافری فرودگاه پیام، گفت: در سالیان اخیر منطقه ویژه اقتصادی پیام، اقدامات مثبتی را برای توسعه تجاری منطقه انجام داده و در این میان ایجاد فرودگاه در منطقه ویژه اقتصادی پیام، رونق خوبی را به منطقه بخشیده است.

این نماینده مجلس دهم با اشاره به اهمیت جغرافیایی فرودگاه پیام در انتقال مسافر، افزود: در شرایط کنونی این فرودگاه در هفته حدود ۴ پرواز هوایی برای انتقال مسافر دارد اما به طور حتم در ماه های آتی این تعداد افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: از طرف دیگر با توجه به موقعیت جغرافیایی فرودگاه پیام، این فرودگاه قادر خواهد بود که مسافران شهرستان های همجوار از جمله قزوین، زنجان و شهرستان های دیگر را نیز پوشش دهد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: تمام زیرساخت های منطقه ویژه اقتصادی پیام توسعه یافته و گسترش می یابد از این رو فرودگاه پیام را می توان یکی از عوامل بهبود و گسترش زیرساخت های استان البرز دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *