مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۷

تغییر جدید درهیات مدیره پیام

دکتر حاتمی رفت؛ دکتر حبیبی آمد

صبح امروز و طی مراسمی عضو جدید هیات مدیره فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام معارفه و عضو قبلی هیات مدیره تودیع شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، در ابتدای این مراسم دکتر زرندی مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از زحمات دکتر هدایت حاتمی عضو سابق هیات مدیره تقدیر و دکتر محمد رضا حبیبی را به عنوان عضو جدید هیات مدیره معرفی نمود.

دکتر حاتمی در گفتگو با خبرنگاران گفت: امروز یکی از تودیع های خوب من بود چرا که با فراغ بال این مجموعه را ترک می کنم. هر چند همچنان دلم در اینجاست.

حاتمی درباره ۶۰۶ روز کاری خود در پیام تصریح کرد: ما در این دوره با کمک مدیر عامل، هیات مدیره و همکاران، کارهای بزرگی را انجام دادیم. مثلا در جذب سرمایه در سال ۹۶ بسیار موفق بودیم. در ایجاد زیر ساخت های عمرانی کارهای بزرگی را انجام دادیم. در کارهای مطالعاتی، خصوصا “طرح جامع” قدم بسیار بلندی را برداشتیم. پروژه مسافری شدن پیام را به ثمر رساندیم و همچنین ارتباط خوبی را با سرمایه گذاران داخلی و خارجی برقرار نمودیم.

حاتمی در خاتمه افزود: ایمان دارم که پیام، آینده بسیار خوب و روشنی در پیش رو دارد و نقشی جدی را در اقتصاد ایران ایفا خواهد نمود.

گفتنی است دکتر هدایت حاتمی از چهاردهم بهمن ماه ۹۵ به عنوان عضو هیات مدیره پیام مشغول به کار گردید. وی چندی پیش با حکم استاندار کرمانشاه به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه منصوب شد.

 

دکتر محمد رضا حبیبی به عنوان عضو جدید هیات مدیره پیام معرفی شد

دکتر محمد رضا حبیبی متولد سال ۱۳۴۸ تهران و متخصص طب هوایی است. در کارنامه کاری دکتر حبیبی، عضویت در هیات مدیره شرکت هواپیمایی آسمان، معاونت مدیر عامل ایران ایر، ریاست دانشکده صنعت هواپیمایی کشور و چند پست دیگر به چشم می خورد.

فعالیت های پژوهشی، نگارش مقالات علمی، تالیف و… از دیگر سوابق دکتر حبیبی است.

 

 

One thought on "دکتر حاتمی رفت؛ دکتر حبیبی آمد"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *