تماس با ما
سه‌شنبه, 12 مرداد 1400
EN
  • ساعت : ۱۰:۵۹:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ 
  • کد خبر : ۶۲۱۷
پرواز مشهد- كرج در فرودگاه پیام به زمین نشست
در ادامه توسعه مسيرهاي پروازي در فرودگاه بين المللي پيام، پرواز از مبدا مشهد مقدس به مقصد كرج در اين فرودگاه به زمين نشست.

به گزارش روابط عمومي منطقه ويژه اقتصادي و فرودگاه بين المللي پيام، پرواز شماره ١٢٢٧ با استقبال خوب مسافران ساعت ٧ و ٥٥ دقيقه مشهد مقدس را به مقصد فرودگاه پيام ترك و در اين فرودگاه به زمين نشست.
همچنين ساعت ٩ و ٣٥ دقيقه امروز جمعه هجدهم تيرماه، پرواز از مبدا كرج به مقصد مشهد با هدف خدمات رساني هر چه بيشتر به مردم در نظر گرفته شده است.
لازم به ذكر است با توجه به درخواست هاي مردمي و به منظور رفاه مردم استان و منطقه، پرواز از اين فرودگاه به مقصد مشهد مقدس و بالعكس برقرار شده است.
به همين منظور از هجدهم تيرماه تا پايان تابستان امسال ، اين پرواز در روزهاي جمعه از فرودگاه بين المللي پيام و از طريق شركت هواپيمايي قشم اير انجام مي شود.
پرواز شماره ١٢٢٧ ساعت ٧ و ٥٥ دقيقه از مشهد مقدس در روزهاي جمعه هر هفته در پيام به زمين خواهد نشست و در ساعت ٩و ٣٥ دقيقه  همان روز نيز پيام را به سمت مشهد ترك خواهد كرد.
 هم اكنون هفته اي يك پرواز به مقصد مشهد مقدس و بالعكس از طريق فرودگاه بين المللي پيام انجام كه در صورت لزوم و افزايش استقبال مردم، اين پرواز افزايش خواهد يافت.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0