تماس با ما
دوشنبه, 15 آذر 1400
EN
  • ساعت : ۱۳:۴۳:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ 
  • کد خبر : ۶۲۴۹
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام:
مراقبان پرواز حافظان ایمنی فضای هوایی كشورهستند
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، ضمن تبریک فرارسیدن 28 مهرماه روز جهانی کنترلر ترافیک هوایی عنوان کرد: مراقبان پرواز حافظان همیشه بیدار ایمنی فضای هوایی کشور هستند.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین المللی پیام، دکتر نادر ثناگو مطلق در بازدید خود از کنترل ترافیک هوایی فرودگاه بین المللی پیام افزود: متخصصان ترافیک هوایی کشور که با تخصص و حس مسوولیت پذیری خود اجازه نداده و نخواهند داد که به ایمنی آسمان این مرز و بوم خدشه ای وارد شود.
وی اضافه کرد: حافظانی که به عنوان یکی از عوامل اصلی برقراری ایمنی، نظم و امنیت در صنعت حمل و نقل هوایی کشور با وجود تمام مشکلات پای کار هستند و موجب آرامش و اعتماد بیشتر نسبت به عملیات هوانوردی در کشور را فراهم نموده اند.
ثناگو مطلق ادامه داد: بدون شک همت بالای مراقبان پرواز در کنار دیگر فعالان بخش هوانوردی کشور ارتقای ایمنی، اقتدار بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توسعه صنعت حمل و نقل هوایی کشور را در بر داشته است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت بخش فرودگاهی، فرودگاه بین المللی پیام تصریح کرد: در کنار فعالیت این فرودگاه به عنوان پایلوت آموزش خلبانی کشور، روزانه حدود 200 پرواز در بخش های مسافری و آموزشی از پیام انجام می شود.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام خاطر نشان کرد: ضمن تبریک فرارسیدن این روز به تمام فعالان بخش مراقبت پرواز، از درگاه ایزد منان برای همگی آنان آرزوی موفقیت و سلامتی را آرزومندم.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0