بدینوسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام را به اطلاع می رساند:

1- تارنمای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام امکان ثبت و پیگیری درخواست های متقاضیان محترم را از طریق میز خدمت الکترونیکی در صفحه اصلی و منوی بالای تارنما دارا می باشد.

2- به محض ثبت درخواست و دریافت کد پیگیری ، خدمات الکترونیکی در قالب زمانی مندرج در شناسنامه خدمت به شما متقاضیان محترم ارائه می گردد و در هر زمانی می توانید با داشتن کد پیگیری و کد اختصاصی خود از مراحل انجام درخواست خود از منوی پیگیری خدمت اقدام فرمایید.

3- شما بازدیدکنندگان محترم می توانید اطلاعات لازم جهت برقراری تماس با مدیران تمامی سطوح سازمان را از منوی معرفی کسب فرمایید.

4- تارنمای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام به صورت( 24x7) در تمامی ساعات شبانه روز ود در هفت روزه هفته در دسترس متقاضیان محترم قراردارد و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی اطلاع رسانی خواهد گردید.

بیانیه هدف تارنمای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام

این تارنما در جهت سهولت دسترسی به اطلاعات و اخبار بروز و دسترسی الکترونیکی به خدمات شرکت طراحی گردیده است. و متقاضیان محترم می توانند در خصوص فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام کلیه اخبار و اطلاعات مورد نیاز ، قوانین و مقررات و ... را با هدف سرمایه گذاری و اخذ خدمت این شرکت از طریق این تارنما کسب نمایند

 

  دسته بندی انواع خدمات الکترونیکی ارائه شده در تارنمای این شرکت:

معاونت هوانوردی و اموری فرودگاهی

o ارائه خدمات فرودگاهی

o ارائه خدمات هوانوردی

معاونت منطقه ویژه اقتصادی پیام

o اجاره زمین و مستحدثات

o صدور پروانه سرمایه گذاری

o صدور پروانه احداث بنا

o صدور مجوز پایان کار

o صدور پروانه بهره برداری

o صدور مجوز فعالیت

احتمالات توافق:

-    چنانچه تغییری در انواع خدمت، تعرفه های خدمات و شناسنامه های خدمات دستگاه ایجاد شود در منوی میز خدمت الکترونیکی بروزرسانی خواهد گردید .

دسترس پذیری خدمات

شناسنامه خدمات دستگاه، فلوچارت گردش کار خدمات و فرم ها و مدارک مورد نیاز هر خدمت در منوی میز خدمت الکترونیکی مربوط به هر خدمت قابل مشاهده است.

مدت زمان ارائه خدمات:

مدت زمان ارائه هر خدمت بسته به نوع آن متغیر می باشد که از طریق فلوچارت گردش کار خدمت و شناسنامه خدمت قابل استخراج است.

 


5.6.6.0
گروه دورانV5.6.6.0