تماس با ما
يکشنبه, 11 خرداد 1399
EN
  • ساعت : ۱۱:۳:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 474
  • کد خبر : ۱۸۳۷
تلاش شبانه روزی در فرودگاه پیام جهت ارسال كمك های مردمی به مناطق سیل زده
طبق هماهنگی بوجود آمده در استان البرز، این فرودگاه به مرکز تجمع، ساماندهی و ارسال هوایی کمک های مردمی به سیل زدگان کشور تبدیل شده است.

به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی فرودگاه پیام، اولین محموله بار هوایی کمک به سیل زدگان کشور حاوی پتو، چادرهای امدادی و کمک های مردمی جمع آوری شده در سطح استان با همکاری هلال احمر، استانداری البرز و نهادها و ارگان های مستقر درفرودگاه پیام به وزن 80 تن با یک فروند هواپیمای بوئینگ 747 به خوزستان ارسال شد.

دکتر نادر ثناگو مطلق رئیس هیات مدیره و مدیرعامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: طبق هماهنگی بوجود آمده با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و استانداری البرز، این فرودگاه به مرکز تجمع، ساماندهی و ارسال هوایی کمک های مردمی به سیل زدگان کشور تبدیل شده است و کمک های مردم این استان به سیل زدگان از طریق این فرودگاه در حال ارسال است.

وی ادامه داد: با توجه به این که از روز شنبه استان البرز به عنوان معین استان خوزستان در بحران سیل تعیین شده است، مجموعه فرودگاه پیام با اقدام ضرب العجلی تمامی امکانات و تجهیزات و نیروی های خود را جهت کمک رسانی بی وقفه و 24 ساعته جهت  ارسال این کمک ها به استان خوزستان مهیا کرده است.
 
ثناگومطلق گفت: فرودگاه پیام امکانات خوبی برای خدمات دهی به پروازهای باری دارد و در حال مذاکره برای هماهنگی پرواز جدید به مقصد استان های آسیب دیده از سیل هستیم.

مدیرعامل فرودگاه پیام افزود: در روز دوشنبه نیز یک فروند هواپیما حاوی کمک های مردمی این استان شامل پتو، چادر، مواد شوینده و موادغذایی از طریق فرودگاه بین المللی پیام البرز به مقصد استان لرستان اعزام می شود.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0