• ساعت : ۱۴:۵۹:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ 
  • تعداد بازدید : 370
  • کد خبر : ۱۸۴۹
نشست صمیمانه دكتر ثناگو مطلق با اعضای كمیته تخصصی شورای راهبری كیفیت شركت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام
به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ؛ دکتر ثناگو مطلق رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل پیام با اعضای کمیته تخصصی شورای راهبری کیفیت ، اعضای اصلی تیم تعالی سازمانی ، مدیران و کارکنان معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام دیداروگفتگو کرد .

در ابتدا، مهندس مرادی بعنوان رئیس کمیته ومدیرتعالی و مهندس اتقیایی معاون هوانوردی وامور فرودگاهی شرکت به ارائه گزارشی از روند اجرای فرایند تهیه اظهارنامه به منظور شرکت در جایزه ملی کیفیت و تعالی سازمانی و روند ارزیابی پرداختند. 

در ادامه دکتر نادرثناگو مطلق  پس ازاستماع نقطه نظرات اعضای حاضر در جلسه، به نتیجه مثبت کار گروهی شکل گرفته در فرایند ارزیابی اشاره کرد وافزود :کار گروهی انجام شده فارغ از نتیجه ، بسیار قابل تقدیر وستایش است ومی تواند الگویی برای سایرواحدها درسطح شرکت باشد .

وی همچنین اظهار داشت:نتیجه مطلوبی که درفرایند ارزیابی صورت گرفت نشان داد که با کار گروهی و وحدت وهمدلی می توان به نتیجه دلخواه رسید.

دکتر ثناگو مطلق در ادامه با بیان توصیه های مدیریتی به لزوم گسترش فرهنگ کار گروهی در شرکت گفت:این دستاورد بزرگ برای شرکت بسیار ارزشمند بوده و باید در حفظ و ارتقای آن همه تلاش مضاعف داشته باشند. 

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل پیام خاطر نشان کرد : با شناسایی نقاط قوت و به پشتوانه کار گروهی در سال جاری میتوانیم  گام های موثری در جهت رشد و تعالی همه جانبه شرکت بر داریم .

لازم به ذکر است شرکت خدمات هوایی پیام درهشتمین دوره جایزه ملی کیفیت با خدمت فرودگاهی شرکت نموده بود و پیش از این در سال گذشته موفق به در یافت گواهی اهتمام به کیفیت برای مدیریت کیفیت در خدمات منطقه ویژه اقتصادی و سرمایه گذاری شده بود.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.5.8.0
    V5.5.8.0