تماس با ما
پنج‌شنبه, 19 تير 1399
EN
  • ساعت : ۱۰:۳۸:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 329
  • کد خبر : ۱۹۵۲
در شش ماه نخست سال جاری صورت گرفت؛
ورود بیش از 5800 ترانزیت كالا به منطقه ویژه اقتصادی پیام
بنا بر اعلام امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه اقتصادی پیام ، در شش ماهه نخست سال جاری 5842 TEU (واحد سنجش ترانزیت کالا) به انبارهای منطقه ویژه اقتصادی پیام ثبت و وارد شده است.

بنابراین گزارش از این تعداد بیش از 4 هزار TEU مربوط به ورود کالا ترانزیت به انبارهای عمومی بوده که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته رشد 56 درصدی داشته است.
همچنین در نیمه اول سال 1398 تقاضا برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 40 درصد رشد داشته است.
این گزارش می افزاید با  اعلام دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری پیام در خواست های سرمایه گذاری واصله به معاونت منطقه ویژه در 6 ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ، 40 درصد رشد داشته است.
مجموعه پیام در راستای حمایت از سرمایه گذاری داخلی اقدام به بستر سازی و ایجاد زیرساخت های مورد نیاز کرده است که از این رو شاهد حضور و سرمایه گذاری قابل توجهی از شرکت ها در حوزه ict و دانش بنیان است.
این گزارش می افزاید منطقه ویژه اقتصادی پیام در ابعادی به وسعت 3600 هکتار در جنوب غربی شهر کرج در منطقه مهرشهر واقع شده است که در حال حاضر بیش از 300 شرکت در حوزه های دارویی، بهداشتی، نفت و گاز، پزشکی، آی تی،آی سی تی و ...... حضور فعال دارند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0