تماس با ما
سه‌شنبه, 11 آذر 1399
EN
  • ساعت : ۱۴:۱۹:۲۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ 
  • کد خبر : ۳۰۱۲
معاون قضایی استان البرز :
منطقه ویژه اقتصادی پیام یكی از بهترین مناطق برای تولید است
حسین اعظمی معاون قضایی دادگستری استان البرز منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام را یکی از مناطق مناسب برای رونق تولید در کشور دانست و افزود: با فراهم آوردن زیر ساخت های لازم در این منطقه می توان شاهد رشد چشمگیری در حوزه تولید بود .

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام : حسین اعظمی معاون قضایی دادگستری کل استان البرز که امروز صبح یکشنبه 7 اردیبشهت ماه در راس هیاتی از مسئولین قضایی استان از منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید می کرد ضمن اعلام مطلب فوق افزود: دادگستری استان البرز در سال جهش تولید موضوع تحول در دستگاه قضایی و اقداماتی در راستای اصلاح فرایند ها انجام میدهد . 
وی با اشاره به نامگذاری سال 99 به عنوان سال جهش تولید عنوان کرد : این نامگذاری نیز تحول در تولید است لذا وظیفه همه دستگاه ها بر ایجاد اتحاد در راستای اجرای منویات  مقام معظم رهبری می باشد .
اعظمی خاطر نشان کرد: رفع مشکلات تولید و کمک به ایجاد اشتغال یکی از برنامه هایی است که در دستور کار دادگستری استان البرز قرار دارد . 
وی در پایان خاطر نشان کرد به همین منظور دادگستری استان البرز آمادگی دارد با همکاری منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام نسبت به حل و فصل موضوعات در راستای تحقق شعار سال اقدام کند . 
در این دیدار نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام بعنوان میزبان گزارشی از فرایند فعالیت های این منطقه در حین بازدید ارائه کرد .

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0