تماس با ما
سه‌شنبه, 11 آذر 1399
EN
  • ساعت : ۹:۶:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ 
  • کد خبر : ۳۰۱۵
نشست هم اندیشی دفاتر هواپیمایی كشور در فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد .
نشست هم اندیشی دفاتر هواپیمایی کشور با حضور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام ، مدیر کل گردشگری استان البرز و مدیران و مسئولان سازمان هواپیمایی کشور و نمایندگانی از دفاتر استان های البرز و تهران روز سه شنبه 30 اردیبهشت ماه با هدف توسعه پرواز های مسافری در فرودگاه بین المللی پیام برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام : این نشست با هدف هم افزایی بین دفاتر و آژانس های هواپیمایی  برای توسعه  پرواز های مسافری فرودگاه پیام و همچنین بررسی راهکار های لازم برای تقویت بخش مسافری فرودگاه و استفاده بهینه از ظرفیت موجود در استان برگزار شد.

بنا بر این گزارش در این جلسه نادر ثناگو مطلق مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام ضمن ارائه گزارشی از فرایند اخذ مجوز های لازم  و کسب استاندار های لازم برای پرواز های مسافری فرودگاه پیام گفت: برای توسعه پروازهای  فرودگاه پیام از ظرفیت سرمایه گذار خارجی استفاده شده است.

وی اظهار امیدواری کرد: با پیگیری و حضور جدی دفاتر هواپیمایی مستقر در استان البرز و تهران نسب به توسعه پرواز ها اقدام شود.

در این جلسه باریکانی  مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردي ضمن اعلام آمادگی سازمان هواپیمای کشورر برای  توسعه پرواز های فرودگاه پیام خاطر نشان کرد : سازمان هواپیمایی کشور امکانات لازم را برای تحقق این مهم به کار گرفته و امید وار هستیم به زودی شاهد رونق گرفتن پرواز های مسافری در استان البرز و فرودگاه بین المللی پیام باشیم.

همچنین محمدی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز به عنوان سخنران بعدی از اعلام آمادی مجموعه خود برای پیگیری مطالبات دفاتر هواپیمایی خبر دادو گفت : اتفاق بزرگی در استان رخ داده است که  در حوزه گردشگری هم آثار خوبی خواهد داشت بنا براین این موضوع نیازمند حمایت و حراست برای رسیدن به هدف غایی است.

وی ادامه داد : قطعا جلساتی با ریاست استاندار البرز برای برنامه ریزی توسعه پرواز های مسافری فرودگاه بین المللی پیام برگزار خواهیم کرد.

در ادامه رفیعی رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران ضمن بیان اینکه توسعه  پرواز ها موجب رونق کسب وکار دفاتر هواپیمایی خواهد داشت گفت: هدف از برگزاری این جلسه ایجاد هم بستگی و هم دلی برای تحقق آرزوی دیرینه شهروندان استان البرز است و تمام دفاتر هواپیمایی های استان باید از ظرفیت ایجاد شده در فرودگاه پیام استفاده کنند.

گفتنی است پیش از برگزاری این جلسه نمایندگان دفاتر هواپیمایی استان البرز و تهران از ترمینال مسافری پیام بازدید کردند.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0