تماس با ما
پنج‌شنبه, 1 آبان 1399
EN
  • ساعت : ۱۱:۴۳:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ 
  • کد خبر : ۵۰۹۷
پیام بستری امن برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی
منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، با گسترش زیر ساخت ها با هدف استقرار هر چه بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی امروز به بستر و فضایی امن برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی تبدیل شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، مدیرعامل منطقه گفت: با توسعه و فراهم سازی هر چه بیشتر زیر ساخت ها و حمایت های صورت گرفته از واحد های تولیدی مستقر و صنایع آی سی تی ، میزان سرمایه گذاری انجام شده در این منطقه در 5 ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشدی 14 برابری داشته است.

نادر ثناگو مطلق افزود: بیش از پنج هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 14 برابر رشد داشته است.

وی اضافه کرد: به منظور حضور هر چه بیشتر سرمایه گذاران خارجی و داخلی، تسهیلاتی در منطقه فراهم و با هدف گسترش و  امنیت سرمایه گذاری  برنامه توسعه و تجهیز زیر ساخت ها در فاز 4 منطقه در دست اقدام می باشد .

ثناگو مطلق گفت: در سال جهش تولید، مجموعه پیام با هدف تحقق هر چه بیشتر این شعار و حمایت از سرمایه گذاری داخلی، اقدام به بستر سازی و ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز کرده که از این رو شاهد حضور و سرمایه گذاری قابل توجه ای از شرکت ها به خصوص در بخش آی.سی. تی و دانش بنیان در منطقه وِیژه اقتصادی پیام هستیم.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0