تماس با ما
جمعه, 9 آبان 1399
EN
  • ساعت : ۱۱:۲:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ 
  • کد خبر : ۵۱۰۲
یادداشت؛
هفتم مهرماه سالروز تقدیر از مردانی از جنس ایثار و شهامت
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در پیامی فرارسیدن هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی را به جامعه آتش نشانان ایران اسلامی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین المللی پیام، در متن دکتر نادر ثناگو مطلق آمده: امروز یادآور تلاش قهرمانانی بی ادعا است که با گذشتن از جان خود در راه حفظ آسایش دیگران حماسه آفرینی می کنند.

وی افزود: مردانی از جنس عشق، شهامت و ایثار که آسایش و آرامش خود را در آرامش دیگر همنوعان خود دیده و حفظ جان مردم و کیان این مرز و بوم را بر جسم و جان خود مقدم می دانند.

ثناگو مطلق افزود: قهرمانانی از جنس عشق به خدمت  و انسان های آزاده ای که حیات خود را به خطر می اندازند تا به دیگران حیات و جان دوباره بدهند.

وی ادامه داد: در واقع هفتم مهرماه یادآور زحمات کسانی است که در راه نجات انسان ها فداکاری کرده و با سپردن خود به قلب آتش امید و زندگی را برای هموطنانشان به ارمغان می آورند.

در بخش پایانی این پیام، مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام  ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدای آتش نشان می افزاید: هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی را صمیمانه به عاشقان خدمت تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال برای همگی آنان سلامت، صحت و عافیت را خواستارم.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0