تماس با ما
چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400
EN
  • ساعت : ۱۰:۵۵:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ 
  • کد خبر : ۵۱۳۳
افزایش 70 مگاواتی ظرفیت نیروگاه های برق پیام
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد که ظرفیت تولید نیروگاه های برق در این منطقه در آینده نزدیک به 70 مگاوات خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، نادر ثناگو مطلق با اشاره به راه اندازی و ارائه مجور به چندین نیروگاه برق در منطقه گفت: این نيروگاه ها علاوه بر تامین برق مورد نیاز واحدهای مستقر در پیام(از طریق تقویت پست انتقال) بخشی از برق مسکن مهر ماهدشت و صفادشت را نیز تامین و مابقی به شبکه برق سراسری وصل می شود.

وی ادامه داد: توسعه زیر ساخت ها با هدف استقرار هر چه بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی در پیام از مهم ترین اهداف پیش روی و در دست اقدام در منطقه است.

ثناگو مطلق گفت: رشد بیش از 85 درصدی تامین برق نواحی 2 و هفت فاز چهار به عنوان بزرگ ترین فاز منطقه ویژه، شبکه روشنایی بلوار 90 متری و تامین آب مورد نیاز برای 30 هکتار از این نواحی صنعتی از مهم ترین اقدامات صورت گرفته برای توسعه زیر ساخت ها در منطقه ویژه اقتصادی پیام است.

وی ضمن اعلام حمایت از سرمایه گذاران برای راه اندازی نیروگاه های برق در منطقه ویژه اقتصادی پیام خاطر نشان کرد: این آمادگی در منطقه وجود دارد که از بخش خصوصی که تمایل به سرمایه گذاری در این بخش را دارند هر چه بیشتر حمایت شود.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0