تماس با ما
دوشنبه, 29 دی 1399
EN
  • ساعت : ۸:۳۳:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ 
  • کد خبر : ۵۱۳۷
بسیج شجره طیبه ای پیشرو در توسعه ایران اسلامی
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به تمام بسیجیان این مرز و بوم و ملت غیور ایران زمین تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، در متن دکتر نادر ثناگو مطلق آمده است: بسیجیان در طول بیش از چهل سال از عمر با خیر و برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیجی وار در تمام عرصه ها و با عزمی راسخ حضوری فعال داشته و خستگی ناپذیر در راه اعتلای ایران اسلامی مجاهدت کردند.

وی با بیان اینکه هفته بسیج بار دیگر یادآور ایثار و جانفشانی شجره طیبه انقلاب اسلامی است اظهار داشت: در واقع این هفته تجدید پیمانی دوباره با آرمان های بزرگ بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری است.

ثناگو مطلق گفت: بسیجیان در طول این سال ها در هر زمان و مکانی که نیاز به وجودشان بود، با اخلاص هر چه تمام پای کار آمده و در قامت تعهد و ایثار نقش خود را برای توسعه ایران عزیزمان هر چه بیشتر ادا کردند.

وی ادامه داد: جنگ هشت ساله تحمیلی، سیل، زلزله، محرومیت زدایی و هر جایی که نیاز به وجودشان بود بسیجیان جان بر کف متعهدانه به میدان آمده و از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با خون و جان شان دفاع کردند.

ثناگو مطلق گفت: بسیجیان در طول این سالها همواره در کنار مردم به صحنه آمده و توانستند جلوه ای از شکوه وحدت،ایثارگری و از خودگذشتگی را به نمایش بکشند، از خودگذشتگی که در تاریخ این مرز و بوم به عنوان ورقی پرافتخار ثبت شد.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ادامه داد: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمام بسیجیان جان بر کف ایران اسلامی تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال برای این مخلصان راه ایثار سعادت، سرافرازی و توفیق را مسئلت دارم.

۲۹ آبان تا پنجم آذر ماه با عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0