مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

عضو هیات مدیره شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصای پیام:

از توان داخلی ، در حوزه های فناوری های نوین حمایت می کنیم

در جهت توسعه شهر فرودگاهی فناوری های نوین پیام، پروژه های عمرانی منطقه ویژه اقتصادی پیام با جدیت در حال اجرا و پیگیری می باشد.

در جهت توسعه شهر فرودگاهی فناوری های نوین پیام، پروژه های عمرانی منطقه ویژه اقتصادی پیام با جدیت در حال اجرا و پیگیری می باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، دکتر نادر ثناگومطلق عضو هیات مدیره پیام با اعلام این مطلب اظهار داشت:

به منظور دستیابی به رویکردهای اتخاذ شده در پیام پروژه های عمرانی در قالب بهسازی باند فرودگاه ، ساخت ترمینال مسافربری، ساخت بزرگراه اصلی منطقه و … در حال اجرا است .
عضو هیات مدیره شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام افزود : حجم پروژه های عمرانی در سال ۹۷ جهش چند برابری نسبت به گذشته داشته و با اتمام این پروژه ها بخشی از زیرساخت های لازم جهت اجرای شهر فرودگاهی و فناوری های نوین پیام محقق می شود.
دکتر ثناگو مشارکت و استفاده از توان از بخش خصوصی در توسعه پیام را مهمترین رویکرد تیم مدیریتی عنوان نمود و افزود : از مدل های مختلف مشارکت و سرمایه گذاری در پیام استقبال می نماییم.
وی یادآور شد : بر اساس طرح جامع، اهم حوزه هایی که برای فعالیت در پیام دارای اولویت هستند شامل طرح های ICT، سلامت ، HITECH ، سکوی مشترک تجاری، گردشگری و هوانوردی ، عنوان و معرفی نمود .
دکتر ثناگو اذعان نمود : با توسعه زیرساخت های اولیه و اتخاذ رویکرد حمایت و توسعه صنایع دانش بنیان ، ICT و فناوری های نوین ، پیام تبدیل به یکی از قطب های فناوری های نوین در مرکز کشور خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *