مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷

دکتر سعید زرندی خبر داد

افزوده شدن کاربری مسافری فرودگاه پیام به تایید شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی رسید

در جلسه امروز شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور که با ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد موضوع افزوده شدن کاربری مسافری به فعالیت‌های فرودگاه پیام مورد تایید این شورا قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، دکتر زرندی با اعلام این خبر گفت: موضوع افزوده شدن کاربری مسافری به فعالیت‌های فرودگاه پیام در جلسات متعدد کارشناسی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته بود و توسط دبیرخانه شورای عالی مناطق ویژه و آزاد اقتصادی در جلسه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مطرح گردید و با نظر مساعد نماینده وزارت راه و شهرسازی در جلسه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مورد تصویب قرار گرفت.

دکتر زرندی تاکید کرد با این اتفاق مهم، کاربری مسافری فرودگاه در کنار سایر کاربری های قبلی از جمله باربری و آموزشی تثبیت شد و توسعه پروازهای مسافری در فرودگاه پیام سرعت بیشتری خواهد گرفت و انشاالله تعداد پروازهای بیشتری به مسیرهای مختلف در این فرودگاه برنامه ریزی خواهد شد.

قابل ذکر است شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور ۱۲ وزیر و چند تن از معاونین رئیس جمهور تشکیل می گردد و مصوبات آن حکم مصوبات هیئت دولت را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *