مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶

بالگردهای پیام به یاری حادثه دیدگان کشور می روند

بالگردهای شرکت خدمات هوایی پیام برای تسریع در ارائه خدمات اورژانسی بصورت امانی در اختیار مرکز فوریت های پزشکی اورژانس کشور قرار می گیرند.

 

بالگردهای شرکت خدمات هوایی پیام برای تسریع در ارائه خدمات اورژانسی بصورت امانی در اختیار مرکز فوریت های پزشکی اورژانس کشور قرار می گیرند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات هوایی پیام، دکتر سعید زرندی مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اعلام این مطلب افزود: پس از درخواست اورژانس کشور و با موافقت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در راستای مسوولیت های اجتماعی، شرکت پیام دو فروند هلی کوپتر خود را در اختیار اورژانس کشور قرار خواهد داد. 

وی یادآور شد از آنجا که سرعت عمل در اتفاقات و حوادث اورژانسی از اهمیت بالایی برخوردار است و بیماران و مصدومان باید در حداقل زمانی به مراکز درمانی برسند شرکت خدمات هوایی پیام طی تفاهم نامه ای با مرکز فوریت های پزشکی کشور دو بالگرد در اختیار آنها قرار می دهد.

مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام خاطر نشان ساخت: با توجه به قرار گرفتن استان البرز در مسیر اصلی شرق به غرب و شمال به جنوب کشور  و تردد بیش از ۱۸ میلیون مسافر نوروزی از این استان در نوروز ۹۶ که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود، بالطبع حوادث جاده ای زیادی در محدوده استان البرز رخ می دهد که برای پوشش این حوادث به توان ملی نیاز است.

دکتر سعید زرندی خاطر نشان ساخت با انعقاد این تفاهم نامه محورهای مواصلاتی کشور بویژه استان البرز با مدیریت اورژانس تحت خدمات پرنده های پیام خواهند بود و قطعا سرعت خدمات دهی اورژانس بیشتر خواهد شد.

تفاهم نامه بهره برداری از دو بالگرد شرکت خدمات هوایی پیام توسط اورژانس کشور با حضور دکتر سعید زرندی و دکتر پیرحسین کولیوند مدیر عامل فوریت های پزشکی کشور در فرودگاه پیام منعقد گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *