مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷

برگزاری مراسم گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر

مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر به همت شورای فرهنگی با حضور همکاران پیام روز شنبه سیزدهم بهمن در نمازخانه فرودگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام ؛ در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلین مظلوم امام جماعت طی سخنانی به گرامیداشت دهه فجر و ارزش های آن پرداخت.
در ادامه مراسم سردار دقیقی مشاور عالی فرمانده کل سپاه به مجاهدت و رشادت مردم قبل از انقلاب اشاره کرد و افزود: مبارزات و جانفشانی مردم غیور و انقلابی کشور در روزهای قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، همواره یاد آور رشادت های دلاورمردانی است که در عرصه های مختلف و حمایت از انقلاب اسلامی حضوری پررنگ داشته و دارند.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت : انقلابی که در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ هجری خورشیدی در ایران رخ داد و منجر به روی کارآمدن حکومتی برگرفته از احکام اسلامی شد با مشارکت ، ایثار و جان برکفی طبقات مختلف مردم ، بازاریان ، احزاب ، روشنفکران، دانشجویان و روحانیون شیعه در ایران به رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) طلوع کرد.

انقلابی که برخواسته از بطن این ملت به رهبری امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی بود از نخستین روزهای مبارزات تاکنون همواره حمایت حداکثری مردم را به عنوان بزرگترین پشتوانه به همراه داشته است.

در بخش پایانی این مراسم شاعر آیینی استاد حسن اسحاقی نیز به شعر خوانی پرداخت.

 با توجه به برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت ایام الله دهه فجر در این مراسم به افراد برگزیده لوح تقدیر و هدایایی اهدا گردید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *