مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶

توجه به منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام ، فضای کسب و کار را رونق می بخشد

رئیس اتاق بازرگانی استان  البرز در دیدار با رئیس هیات مدیره و مدیر عامل ، اعضا هیات مدیره و مدیران کل شرکت خدمات هوایی پیام گفت : توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام و تجهیز فرودگاه آن فضای کسب و کار را در استان البرز رونق می بخشد .

 

رئیس اتاق بازرگانی استان  البرز در دیدار با رئیس هیات مدیره و مدیر عامل ، اعضا هیات مدیره و مدیران کل شرکت خدمات هوایی پیام گفت : توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام و تجهیز فرودگاه آن فضای کسب و کار را در استان البرز رونق می بخشد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات هوایی پیام ، رحیم بنامولایی درنشست هم اندیشی مشترک هیات  مدیره منطقه ویژه اقتصادی پیام و بخش خصوصی افزود: باید به دنبال اجرای شدن زیرساخت ها و ظرفیت های مناسب در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام باشیم.

بنا مولایی افزود:  مشاهدات و طرحهای دردست اقدام همگی حکایت از برنامه ریزی برای ایجاد تحول و چهشی بزرگ در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام دارد .

وی خاطرنشان کرد: دراین راستا مباحثی پیرامون ایجاد صنایع تخصصی هواپیمایی ، تاسیس و راه انداری واحدهای تولیدی محصولات صادرات محور و ریل گذاری راه آهن بطول ۸٫۵ کیلومتر با هدف  اتصال این منطقه به شبکه سراسری راه آهن رونق اقتصادی در استان را درپی خواهد داشت.

رحیم بنا مولایی گفت: سه  دستگاه اجرایی استان شامل “سازمان همیاری شهرداریها” ، “منطقه ویژه اقتصادی پیام” و “سازمان صنعت و معدن” قصد دارند همزمان پایانه صادراتی تاسیس کنند که  اینگونه موازی کاری ها درنهایت اثرات منفی دربر خواهد داشت و بهتر است این فعالیت ها با توجه به وجود زیر ساخت های لازم بصورت متمرکز در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام مستقر گردد .

بنامولایی به درخواست برخی هیات های تجاری خارجی از جمله مالزی برای سوخت گیری هواپیماهایشان در فرودگاه پیام البرز اشاره کرد و گفت : در صورت همکاری مسئولان این کشور و با توجه به وجود زیر ساختهای لازم و امکانات فنی موجود این مهم در فرودگاه پیام کاملا اجرایی است .

وی گفت: این کشورها که هم اکنون در دبی سوخت گیری می نمایند درخواست کرده اند یک مکان مناسب در فرودگاه پیام برای سوخت گیری هواپیماهایشان درنظر گرفته و اختصاص یابد .

وی افزود: هیات های تجاری برخی کشور ها نیز در مذاکرات با اعضای اتاق بازرگانی البرز به مشکلاتشان در زمینه جابه جایی محموله های پستی در امارات اشاره داشته و پیشنهاد کرده اند فرودگاه پیام البرز به بزرگترین شبکه پستی منطقه (HUBDHL ) تبدیل شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *