مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

جانبازان ، سفیران نور و ایثار در انقلاب شکوهمند اسلامی اند

جانبازان ، سفیران نور و ایثاردر انقلاب شکوهمند اسلامی اند .

دکتر سعید زرندی بهع مناسبت روز جانباز پیامی به این شرح صادر نمود.

جانبازان ، سفیران نور و ایثاردر انقلاب شکوهمند اسلامی اند .

روز جانباز ، یاد آور ایثار و از خودگذشتگی بزرگ پاسدار حریم ولایت و بزرگ جانباز عرصه تاریخ ، حضرت باب الحوائج ابوالفضل العباس (ع) است .

آن جانباز گرانقدر میدان کربلا ، که در راه پاسداری از دین خدا و ولی امر مسلمین و امام و مقتدای خویش ، دو دست مبارک و جان شیرین خود را نثار کرد تا همیشه برای اهل زمین و آسمان تبلور عینی ایثار و از خود گذشتگی و فداکاری باشد .

و به راستی جانبازان عزیز و گرانقدر ، کسانی هستند که نماز سرخ عشق را با وضوی خون اقامه کرده و زکات جسم زمینی را به معشوق آسمانی خویش تقدیم داشته اند و در این بازار ،‌به مولای و مقتدای خود سید و سالار شهیدان (ع) و بزرگ پرچم دار آزادی و شجاعت ، ماه منیر بنی هاشم حضرت عباس (ع) اقتدا کرده اند .

بی شک بصیرت این بزرگواران در دفاع جانانه از حریم دین اسلام و قرآن و نظام و ولایت ، آنان را به تجسم عینی ایثار و الگوی رادمردی  و ایستادگی و از خودگذشتگی برای نسل جوان جامعه تبدیل کرده است و  وجود  نازنین شان  در بین ما ، شمیم دلنشین بهشت را به مشام جان نشانده و غنیمتی وصف ناشدنی و عظیم از رحمت واسعه الهی است .

آنان یادآور روزهای سخت مردمان این مرز و بوم بوده و همواره بعنوان الگوهای مقاومت و ایثار در قلب یکایک ملت شریف ایران می‌درخشند .

به امید بهره مندی از شفاعت سالار و سقای دشت کربلا در فردای محشر و شفای عاجل تمامی جانبازان عزیز انقلاب و دوران دفاع مقدس و مدافعان گرانقدر حرم، این روز خجسته را به همه جانبازان و ایثارگران  و یکا یک همکاران ارجمندم تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *