مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶

سرمایه گذار به دنبال جای امن است

  در پیام سعی نمودیم شرایطی فراهم سازیم تا سرمایه گذاران داخلی و خارجی با […]

 

در پیام سعی نمودیم شرایطی فراهم سازیم تا سرمایه گذاران داخلی و خارجی با خیال راحت و فراغ بال در شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام حضور پیدا کنند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام ، دکتر زرندی با اشاره به این مطلب افزود : باید قبول کنیم با مشارکت بخش خصوصی است که پویایی اقتصادی شکل می گیرد و در واقع  با پول دولت نمی توان کاری کرد.

وی افزود با علم به این مسئله فراخوان های مشارکت متعددی دادیم و برای راحتی سرمایه گذاران، فرایندهای سرمایه گذاری را ساده سازی نمودیم و در این راستا فرایند سرمایه گذاری را از ۶۰ گام به ۲۰ گام رساندیم و رویه های اشتباهی را که داشتیم اصلاح کردیم . با اصلاحاتی که بوجود آوردیم در یک سال گذشته توانستیم حدود ۷۰ سرمایه گذار در شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام جذب نمودیم.
مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، برنامه محور بودن را از مهمترین ویژگی های تیم مدیریتی پیام دانست و گفت از همان ابتدای فعالیت سعی نمودیم تا با ارائه برنامه در یک بازه زمانبندی شده به اهداف از پیش تعیین شده دست پیدا کنیم.
وی اذعان نمود : همانطور که پرنده در یک جای امن لانه سازی می کند سرمایه گذار نیز به دنبال جای امن و راحت برای سرمایه گذاری است. ما در پیام سعی نمودیم شرایطی فراهم سازیم تا سرمایه گذاران داخلی و خارجی با خیال راحت و فراغ بال در شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام حضور پیدا کرده و اقدام به فعالیت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *