مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶

پیام، بزرگترین مرکز آموزش خلبانی در کشور

پیام بعنوان تنها فرودگاه کارگو و  با حضور بیش از ۱۰ مرکز آموزش خلبانی ، بزرگترین مرکز آموزش خلبانی در کشور است.

 

پیام بعنوان تنها فرودگاه کارگو و  با حضور بیش از ۱۰ مرکز آموزش خلبانی ، بزرگترین مرکز آموزش خلبانی در کشور است.

به گزارش روابط عمومی دکتر زرندی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در نشست هم اندیشی با فعالان حوزه هوایی اظهار داشت  : پیام بعنوان تنها فرودگاه کارگو و  با حضور بیش از ۱۰ مرکز آموزش خلبانی ، بزرگترین مرکز آموزش خلبانی در کشور است
رئیس هیات مدیره پیام با توجه به هدف گذاری فرودگاهی ، فعالیت های آن را در مسیر این هدف گذاری دانست و اظهار داشت : شناخت کامل از امکانات و ظرفیتهای فرودگاه توسعه فعالیت ها را درهوانوردی عمومی به دنبال داشته که با پیگیری انجام گرفته و کسب مجوز اولیه  هوانوردی عمومی و گردشگری هوایی در حال شکل گیری  و راه اندازی است  که باعث خواهد شد درب فرودگاه به روی عموم مردم باز شود .
دکتر زرندی با دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در تامین زیر ساخت های فرودگاهی اظهار داشت : در بخش زیر ساختها فرودگاهی سرمایه گذاری خوبی در سال ۹۶ از سوی وزارت ارتباطات انجام خواهد شد  اما توسعه این بخش بدون مشارکت و حضور بخش خصوصی امکان پذیر نیست .
مدیر عامل شرکت خدمات هوایی پیام در ادامه افزود : در تناسب سازی ظرفیت های فرودگاهی و منطقه ویژه ، ایجاد ایر تاکسی ، تعمیرات موتورهای هواپیما ((maro   ایجاد نمایشگاه هوایی از فعالیت هایی است  که در طرح توسعه فرودگاهی مد نظر است .
ایشان در پایان با انتقاد از حل نشدن سوخت مصرفی هواپیما کارگو افزود علی رغم تلاش و پیگیری جدی برای اختصاص سهمیه سوخت هواپیما های مخصوص حمل بار تا کنون این موضوع حل نشده و پیام برای استفاده از ظرفیت های زیر ساختی خود با رویکردی جدید ، در بخش کارگو به صورت موقت فعالیت خود را آغاز کرده است  اما اگر مسئله سوخت حل نشود در آینده این فعالیت دچار مشکل خواهد شد  .
لازم به ذکر است در این جلسه فعالان حوزه هوایی نقطه نظرات خود را در خصوص توسعه فرودگاهی ، نحوه خدمات  و چگونگی مشارکت بیان نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *