مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶

پیام به یاری سازمان اورژانس آمد

دو بالگرد پیام، پویایی بیشتری به اورژانس های هوایی کشور می دهد.

 

دو بالگرد پیام، پویایی بیشتری به اورژانس های هوایی کشور می دهد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام دکتر پیرحسین کولیوند مدیر عامل سازمان اورژانس که در مراسم انعقاد تفاهم نامه تحویل دو بالگرد به صورت امانی از شرکت خدمات هوایی پیام به مدت ۵ سال سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود : در حال حاضر اورژانس کشور ۳۴ فروند بالگرد در اختیار دارد و با انعقاد این تفاهم نامه دو بالگرد پیام پویایی بیشتری به خدمات هوایی اورژانس تزریق می کنند.
دکتر کولیوند افزود در سال جاری ۱۹هزار بیمار و مصدوم حوادث توسط بالگردهای اورژانس کشور جابه جا شده اند که بیش از ۶۰ درصد این افراد مستقیم به اتاق عمل رفته اند و فقط در خرم آباد یکی از بالگردها با پروازهای اورژانسی که انجام داده توانسته است بیش از ۵۵ درصد از مرگ و میر مادران باردار را کاهش دهد .
وی یادآور شد یکی از تاثیر گذارترین خدماتی که اورژانس هوایی کشور ارائه داد در زمان زلزله کرمانشاه بود که ۷ هزار و ۳۵۰ مصدوم در کمتر از ۲۰ ساعت با بالگردهای اورژانس به بیمارستان ها انتقال یافتند .
مدیر عامل سازمان اورژانس کشور افزود : با اطلاع از وجود دو بالگرد در پیام پیشنهاد شد برای پویایی بیشتر اورزانس  این دو بالگرد به صورت امانی در اختیارما قرار گیرد که خوشبختانه با موافقت مسوولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این خواسته محقق گردید و بنده به نوبه خود از این همکاری قدردانی می نمایم. دکتر کولیوند خاطر نشان ساخت : تمام خدمات اورژانس هوایی به صورت رایگان به مردم ارائه می دهد و تا کنون هیچ گونه پروازی خارج از خدمات فوریت های پزشکی توسط این بالگردها انجام نشده است.
لازم به ذکر است مدیر عامل سازمان اورژانس کشور در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی پیام، از شرکت رمز آسا که تولید کننده انواع آمبولانس می باشد بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان فعالیت این شرکت قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *