مشاهده برنامه پروازی

تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

دادستان عمومی و انقلاب استان البرز:

پیام یک نقطه عطف شاخص برای توسعه و پیشرفت استان البرز است

حاجی رضا شاکرمی؛ دادستان عمومی و انقلاب استان البرز در بازید از پیام، اقدامات دوره جدید مدیریتی پیام را ستود و عنوان کرد: دوره مدیریت فعلی قابل قیاس با دوره های قبلی نیست.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام، بامداد روز چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه حاجی رضا شاکرمی؛ دادستان عمومی و انقلاب استان البرز و هیات همراه از مجموعه پیام بازید کرده سپس در جلسه ای با حضور مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام شرکت نمودند.

پس از برگزاری جلسه و بازدید از سالن ترمینال مسافری فرودگاه بین المللی پیام، دادستان استان البرز گفت: امروز نسبت به بازدیدهای قبلی تغییرات محسوسی در پیام ایجاد شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

رضا شاکرمی افزود: مجموعه پیام یک نقطه عطفِ شاخص برای توسعه و پیشرفت استان البرز است و می تواند استان را متحول نماید.

دادستان عمومی و انقلاب استان البرز درباره موضوع جلسه ای که در پیام برگزار شد؛ اظهار داشت: مشکلات بحث تملک اراضی پیام، مشکلات زیست محیطی و بحث مرتبط با راههای دسترسی در این جلسه مطرح و تصمیماتی نیز گرفته شد که مقرر گردید جلسه “شورای سیاست گذاری حفظ حقوق بیت المال” را بزودی در پیام با حضور مسولین ذیربط برگزار کنیم.

به گفته شاکرمی اقداماتی که در دوره جدید مدیریتی پیام انجام شده قابل قیاس با سالهای قبل از ۹۵ نیست و اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم از سال ۹۶ به بعد فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در حال ساخته شدن است.

دادستان استان البرز ضمن تاکید بر هم افزایی بین بخشی دستگاهها در جهت رفع مشکلات پیام افزود: باید مسولین استانی و مسولین کشوری همت کرده و کمک کنند تا مجموعه پیام بیش از پیش بالنده شده و توسعه یابد؛ چرا که پیام علاوه بر تحول آفرینی در استان می تواند در سطح کشوری نیز تاثیرگذار باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *